Loading

Projeler

Mucize Doktor

Mucize Doktor

Başlangıç Tarihi: 2019 / Medikal Drama

Yönetmen: Yusuf Pirhasan

The Good Doctor dizisinden uyarlanan Mucize Doktor dizisinde otizm ve savant sendromu hastası olan özel bir cerrahın hikayesi anlatılıyor. Genel zeka düzeyi ortalamanın altında olmasına karşın bir ya da birden fazla alanda aşırı düzeyde bilgi sahibi olan kişilere konulan bir tanıdır olan savamt sendromundan muzdarip genç cerrah, çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanmaktadır.

Afili Aşk

Afili Aşk

Başlangıç Tarihi: 2019 / Dramatik komedi, Romantik, Aile

Yönetmen: Serdar Gözelekli

Bir tekstil atölyesinde çalışan Ayşe, iki abisi ile birlikte zor bir yaşam sürmektedir. Her şeye rağmen hayata güzel bakar, çünkü hayatında Berk gibi mükemmel ve anlayışlı bir sevgilisi vardır. Ancak, Ayşe’nin ailesi Ayşe için farklı bir gelecek düşünmektedir. Kerem ise, Ayşe’nin çalıştığı yerin patronunun ele avuca sığmaz çapkın oğludur. Kerem yaşadığı kötü bir olayla tövbe edip işinde gücünde olan birisi olmaya karar verir. Ayşe ve Kerem’in yolları kesiştiğinde bütün planlar bozulacaktır.

Çukur

Çukur

Başlangıç Tarihi: 2017 / Macera, Aile

Yönetmen: Sinan Öztürk

Koçovalı ailesinin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankâr Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli ile deli dolu ve dik kafalı, yaşam enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Sena rolünde izleyeceğimiz Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor.

Arka Sokaklar

Arka Sokaklar

Başlangıç Tarihi: 2006 / 90Dak. / Dram, Polisiye, Aksiyon

Yönetmen: Orhan Oğuz

Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Zeynep Beşerler, Alp Korkmaz ve Çağla Kubat'ın paylaştığı Arka Sokaklar, İstanbul sokaklarında suçluların kıyasıya kovalayan bir polis ekibinin maceraları konu ediliyor...

Yasak Elma

Yasak Elma

Başlangıç Tarihi: 2018 / Dram, Aile

Yönetmen: Melis Civelek

Zeynep ve Yıldız birbirinden farklı karakterlere sahip olan iki kardeştir. Birbirlerine çok düşkün olan kardeşlerden Yıldız'ın hayatı aldığı teklifle bambaşka bir hal alır. Zengin olmanın hayalini kuran genç kızın önüne büyük bir fırsat gelmiştir. Sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la tanışan Yıldız, ondan hayatının teklifini alır. Ender Argun kocası Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya karar vermiştir. Yıldız'ın hayatından bunlar olurken Zeynep iş yerinde yaşanan sıkıntılarla uğraşmaktadır. Zeynip'in çalıştığı firma zengin ve kibirli bir adam olan Alihan Taşdemir tarafından satın alınmıştır. Alihan, Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşidir. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendisinin değil kardeşinin de hayatını değiştirecektir.

Zalim İstanbul

Zalim İstanbul

Başlangıç Tarihi: 2019 / Dram

Yönetmen: Sırma Yanık

Seher, üç çocuğu ile birlikte Antakya'da yaşayan genç bir kadındır. Onun ve ailesinin hayatı, lojistik sektörünün önde gelen isimlerinden olan hemşehrisi Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi sonucu bambaşka bir hal alır. Bu durum, herkesi geçmesi zor olan büyük bir sınava sokacaktır.

Hercai

Hercai

Başlangıç Tarihi: 2019 / Dram, Gerilim

Yönetmen: Cem Karcı, Benal Tairi

İntikam ateşi ile alevlenen imkansız bir aşkın hikayesinin konu edildiği “Hercai” dizisinin oyuncu kadrosunda Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar gibi isimler yer alıyor. Cemal Şan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin kaleme alıyor.

Azize

Azize

Başlangıç Tarihi: 2019 / Dram

Yönetmen: Volkan Kocatürk

Azize, imkansızlıklara meydan okuyan bir aşk hikayesini konu ediyor. Azize, hayatı bir mafya ailesi tarafından paramparça edilmiş olan genç bir kadındır. Geçmişini ardında bırakıp kendisine yeni bir yaşam kuran Azize'nin hayatı, yıllar önce anne ve babasını elinden alan ellerin kardeşi Yiğit'e uzanması ile bambaşka bir hal alır. Ailesinin intikamını almaya yemin eden Azize, bu uğurda ilerlerken beklenmedik bir engelle karşı karşıya kalır. Hayattaki en büyük düşmanı olan Alpanlardan birinin Azize'ye aşık olması işlerin karışmasına neden olur. Bir süre sonra Azize'nin de aşka düşmesi, genç kadının kendisi ile mücadele etmesine neden olur.

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova

Başlangıç Tarihi: 2018 / Bilinmiyor

Yönetmen: Murat Saraçoğlu

Bir Zamanlar Çukurova, 1970’lerden bugüne uzanan aşkın, hesaplaşmaların, fedakarlıkların ve umudun hikayesini konu ediyor. Yılmaz, sevdası için öldürmeyi göze alan bir adamdır. Züleyha ise sevgilisi yaşasın diye kendisini istemediği bir evliliğe hapseden bir kadın. İki sevdalının ayrı düşün yollarının konu edildiği hikayede ayrıca oğlunu korumak için her şeyi göze alan Hünkar’ın, aşık olduğu kadını tutsak eden Demir’in hikayesi de işleniyor. Büyük sınavlardan geçen bir aşk öyküsünün anlatıldığı “Bir Zamanlar Çukurova”nın oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur gibi isimler yer alıyor. Hanımın Çiftliği, İffet, Kırık Kanatlart, Bütün Çocuklarım İstanbul Sokakları gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen Faruk Teber’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin yapımını TİMS&B Productions’ın üstleniyor.

Hekimoğlu

Hekimoğlu

Başlangıç Tarihi: 2019 / Medikal Drama

Yönetmen: Hülya Gezer

Dr. House dizisinin uyarlaması olan "Hekimoğlu"nun oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz ve Kaan Yıldırım gibi isimler yer alıyor.